ESTADÍSTIQUES SANT POL 2CAT

Estadístiques de les 6 temporades a 2cat2.


 
Dades: 
- Millor classificació: Temp 2019 - 2020 Centenari (2n classificat)
- Millor Puntuació: Temp. 2017-2018 (61 punts)
- Màxima victòria: UDA Gramenet 0 - Sant Pol 6 (Temp 15/16 j8)
- Màxima derrota: Fundació Grama 5 - Sant Pol 0 (Temp 16/17 j6)
- Partit amb més gols: 10 gols. CD Carmelo 6 - Sant Pol 4 (Temp 15/16 j30)
- Segon equip menys golejat: Temp 15/16 (34gols) i Temp 17/18 (32gols)
- Màxima ratxa imbatibilitat: 9 jornades (Temp 17/18 j25 a j33)

Rivals amb els que ens hem enfrontat a 2cat2: 46 clubs
Dinàmic Batlló Esp, Sarrià CP, Olimpic Can Fatjo CE, Catalonia UB, Catalana UD, Canyelles CE, EE Guineueta CF, Carmelo CD, EF Mataró CE, Singuerlin CF, Cirera UD, U. Llefià CF, San Juan Montcada UE, Ripollet CF, Lloreda CF, Premià CE, Equipo Ja CF, Tecnofutbol CF, Besos Baron de Viver CF, Montcada CD, Mataronesa UD, La llantia AD, Europa CE "B", Hermes FP, Gramanet UD At, Martinenc FC "B", FE Grama, Badia del Vallés CD, E. Joventut Can Pi, Llavaneres CE, Sant Adrià CF, Argentona CF, Piferrer At, Sant Andreu At, Parc UD, Sant Andreu de la Barca Agrupació, Young Talent Badalona Sud AE, Valldoreix FC, Molletense UD, Turo Peira CCD, Pubilla Casas CE, UE Mollet CF, Molinos UD, Masnou CD, Unificación CF Santaperpetua, Racing Vallbona CF.


Estadística comparativa resultats per rivals (Segona Catalana): 

Hemeroteca de vídeos de partits: 
- CE MATARÓ CF - AT.C. SANT POL (Temp. 2017-2018)
- ARGENTONA CF - AT.C. SANT POL (Temp 2017-2018)
- AT.C. SANT POL - FUNDACIÓ GRAMA (Temp. 2016-2017)
- FUNDACIÓ GRAMA - AT.C. SANT POL (Temp. 2016-2017)
- SAN JUAN MONTADA UE - AT.C. SANT POL (Temp 2015-2016)
- GRAMANET UD - AT.C. SANT POL (Temp. 2015-2016)
- CATALÒNIA UB - AT.C. SANT POL (Temp. 2014-2015)
- EE GUINEUETA - AT.C. SANT POL (Temp. 2014-2015)

Fotos plantilles: 
Primer Equip Temporada 2014-2015 (Torneig Nadal Selecció Mataró)
Dalt: Brusca, Fali, Montfulleda, Jiménez, Vallejo, Mamadu, Abel, 
Almellones, Genís, Guillermo, Montse, Aran, Àngel. 
Baix: Vila, Waggeh, Martos, Shuta, Bellés, Gil, 
Mollfulleda, Kilian, Nafa, Viñuela, Roger. 


Primer Equip Temporada 2015-2016 (Amic invisible)
Darrere: Aran, Andrés, Montfulleda, Coll, Bellés, Jaume, Almellones, Octavi.
Dalt: Xaubet, Àngel, Arnau, Sauleda, Vallejo, Wuaggeh, Pacheco, J.M Sauleda, Brusca, Fali, Toni. 
Mig: Boixaderas, Mamadu, Artero, Germán.
Baix: Torrus, Viñuela, Jiménez, Villaronga, Soler. 

Primer Equip Temporada 2016-2017
Dalt: Boixaderas, Viñuela, Tomy, Alemellones, Jaume, Mamadu, Genís,
 Bryan, Balcells, Coll, Andrés, Brusca, Fali, Montse, Àngel, Saltó.
Baix: Villaronga, Waggeh, Isra, Sauleda, Pacheco, Maha, Feliu. 

Primer Equip Temporada 2017-2018. 
Dalt: Andrés, Vicenç, Raúl, Planas, Conesa, Ivi, Jaume, Coll, Boixaderas.
Baix: Camós, Berna, Albert, Samu, Sauleda, Pacheco, Feliu, Bryan. 

Primer Equip Temporada 2018 - 2019
Dalt: Saltó, Fabre, Sauleda, Fali, Mestres, Villaronga, Bryan, Ferinu, 
Conesa, Flichi, Almellones, Ivi, Figliamonte, Brusca, Montse, Àngel, Gómez. 
Baix: Viñuela, Àlvaro, Esperalba, Pacheco, Sauleda, Ochoa, Jaume, Samu, Rubio. 

Primer Equip Temporada 2019 - 2020 (Centenari)
Dalt: Andrés, Targas, Torrus, Waggeh, Coll, Ferniu, Montejo, Ivi, Durán, Ros, Agus.
Mitg: Fabre, Arnau, Àngel, Brusca, Sauleda, Marteles, Jordi, Montse, Aitor, Sastre.
Baix: Àlvaro, Jaume, Esperalba, Pacheco, Sauleda, Villaronga, Viñuela, Vallejo, Viñas, Planas.

Primer Equip Temporada 2020 - 2021
(II Trofeu Centenari, Homenatge Èric Villaronga) 
Dalt: Sauleda, Viñas, Carreras, Ros, Gio, Conesa, Agus, Targas, Sastre, Coll, Mestres.
Mitg: Borja, Jaume, Fabre, Arnau, Sauleda, Jordi, Sebas, Andrea, Montse, Àngel, Brusca, Artero, Aliou, Waggeh. 
Baix: Torrus, Planas, Víctor, Andrés, JM Sauleda, Villaronga, Pacheco, Viñuela, Mamadu, Esperalba, Joel.