JUGADORS/ES CATEGORIA NACIONAL

Diversos són els jugadors i jugadores que han jugat a l'At.C. Sant Pol i han arribat a debutar en categories Nacionals del futbol, aproximadament una cinquantena de jugadors han aconseguit aquesta efemèride.
Quadre d'Honor 

  • Domènech Balmanya i Perera: Girona Fc, Fc Barcelona, Fc Sète, Gimnàstic Tarragona, Ue Sant Andreu
  • Joan Segarra i Iracheta: Fc Barcelona, Fc Vilafranca
  • Lluís Carreras Ferrer: Fc Barcelona, R. Oviedo, R.Santander, R. Mallorca, At Madrid, R. Murcia, D. Alavés
  • Joan Talamàs Roca: Cf Lloret, Cf Calella
  • Salvador Vilà Mataró: Deportivo De La Coruña
  • Josep Maria Fulquet Lloveres: Fc Barcelona At
  • Narcís Serra Martorell:
  • Lluís Sagristà Moreu: Girona Fc, Cf Calella
  • Lluís Sagristà Vila: Cf Calella, Ue Olot, Cf Gavà
  • Joan Sagristà Sauleda: Ad Ceuta
  • Joaquim Pujol Pou: Cf Calella
  • Pere Tarridas Martin: Cd Mahón, Cf Calella
  • Ricard Bachs Batllori: Cf Calella
  • Enric Roig Morató: Cf Calella
  • Manel Sauleda Paurès: Cf Calella
  • Jordi Roura Bielsa: Cf Calella
  • Aleix Tornamorell Carreras: Ce Mataró, Calella Cf
  • Ignasi Mas Brossa "Ninín": Rcd Espanyol
  • Joan Vega Borrell: At Monzón
  • Josep Maria Vidal Corbalan: Cd Masnou
  • Salvador Vidal Corbalan: Cd Malgrat
  • Agustí Reverter Reverter: Ue Vilassar De Mar
  • Franscesc Fàbregas Fita: Cf Calella
  • Josep Xaubet Ferrer: Cf Calella
  • Marc Velasco Borrell: Cd Blanes, Ce Premià, Cf Palafrugell, Ce Mataró
  • Victor Cardona Anglada: Ce Mataró, Llevant Ue, Ue Figueres, Cf Gavà, Cd Calahorra, Ue Alzira
  • Joan Enric Tarruella Pomés: Cf Palafrugell, Ec Granollers
  • Enric Daví Parera: Ce Mataró, Cd Banyoles, Ce Premià, Girona Fc, Uda Gramenet
  • Jordi Cantano Navarro: Esport Badaloní
  • Marc Bellés Castella: Ec Granollers
  • Robert Franch Illa: Lorca Deportiva Cf, Ue Vilajuïga
  • Roger Franch Illa: Ce Mataró
  • Irina Torrent Sánchez: Terrassa Fc, Rcd Espanyol, Ue Estartit
  • Sílvia Vives Portoles: Fc Barcelona B, Ce Europa
  • Núria Cardenyes Armillas: Fc Barcelona B
  • Emma Fernandez Rodríguez: Rcd Espanyol B
  • Nils Puchades Nordgren: Terrassa Fc, Cf Badalona, Ce Europa, Montañesa Cf , Cf Cerdanyola
  • Francisco José Ochoa Nieto: Fc Martinenc, Zamora Cf, Palamós Cf, Arandina Cf, Cd Tenerife , Cd Guijuelo
  • Jordi Maymí Dotras: Ue Llagostera
  • Alfred Planas Moya: At Malagueño, Ue St Andreu, Cf Reus, Ad Alcorcon, Cf Elche, Valencia B Cf
  • Joan Grasa Comas: R. Mallorca B, Cf Badalona, Guadalajara Cd, At Malagueño, Linares D
  • Sergi Andrés Missé: Cd Blanes
  • Brian Mathias Figliamonte Layera: U.E. Engordany
  • Agi Dambelley Sidibeh: Palamós Cf, Ce Hospitalet, Ub Conquense, Al-Jahra Fc