TORNEIG SEGONA CATALANA 20-21

 

(actualització 7/6/21)


*********************************************

(actualització 31/5/21)
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020 – 21

Estructura dels vuitens de final de la competició: passen ronda els 13 equips classificats en primera posició i els 3 segons classificats segons coeficient (total 16 equips). 

Llistat primers classificats:
Girona
G1: Porqueres U.E.
G2: Can Gibert U.E.
G3: Quart U.E. 

Barcelona
G4: Sant Pol AT.C. 
G5: Europa C.E. "B"
G6: Fundació E.Atlètic Vilafranca
G7: Atlètic Prat Delta o Unificació Bellvitge 
G8: Almeda C.D.
G9: Calaf U.D. 
G10: Castellar U.E.

Lleida
G11: Cervera C.D.

Tarragona
G12: Cambrils Unió C.E.
G13: Ampolla C.F.

3 Places millors 2ns: 
*Malgrat C.D. (2'33)
* Balaguer C.F.  (2'28)
*  Sarrià C.P. (2'16) 

*****************************************
COEFICIENTS 2NS CLASSIFICATS: 
  • G1: ESCOLA FUTBOL BOSC DE TOSCA (2'0) 
  • G2: EMPURIABRAVA CASTELLO C.E. (1'6)
  • G3: FARNERS C.E.  (1'8)
  • G4: MALGRAT C.D. (2'33)
  • G5: SARRIÀ CP (2’16 +8GF)
  • G6: SAN MAURO U.D (1'62 )
  • G7: Atlètic Prat Delta o Unificació Bellvitge (1'7) 
  • G8: ATLÈTIC JÚNIOR F.C.  (1'57)
  • G9: PIRINAICA F.C. (2) 
  • G10: CALDES MONTBUI CF  (2’16 +7GF) 
  • G11: BALAGUER CF (2’28)
  • G12: POBLA MAFUMET “B” (1’71)
  • G13: CAMARLES CF (1’66) 


(actualització 28/5/21)
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020 – 21

Estructura dels vuitens de final de la competició: passen ronda els 13 equips classificats en primera posició i els 3 segons classificats segons coeficient (total 16 equips). 

Llistat primers classificats:
Girona
G1: (pendent)
G2: Can Gibert U.E.
G3: (pendent)

Barcelona
G4: (pendent)
G5: Europa C.E. "B"
G6: (pendent)
G7: (pendent)
G8: Almeda C.D.
G9: (pendent)
G10: Castellar U.E.

Lleida
G11: Cervera C.D.

Tarragona
G12: Cambrils Unió C.E.
G13: Ampolla C.F.

Per coeficient, classificat com a primer o segon de grup a l'espera de partit ajornat del grup:
*AT.C. Sant Pol

Com a segon classificat (per coeficient): 
*Balaguer C.F. 

9 Equips classificats de les 16 places disponibles. 
*****************************************

Anàlisis places que donen accés als vuitens de final com a 3 millors segons: 
  • G1: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’2 
  • G2: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1'9 
  • G3: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’0 
  • G4: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’33 * 
  • G5: SARRIÀ CP coeficient 2’16
  • G6: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1’75
  • G7: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1’7
  • G8: ATLÈTIC JÚNIOR F.C. coeficient 1'57
  • G9: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2
  • G10: CALDES MONTBUI CF coeficient 2’16 
  • G11: BALAGUER CF coeficient 2’28  *
  • G12: POBLA MAFUMET “B” coeficient 1’71 
  • G13: CAMARLES CF coeficient 1’66 
L’AT.C. SANT POL assolirà el pas a vuitens de final de la Copa de Segona Catalana ja que o bé o farà com a primer classificat del grup, o bé o farà com a millor segon classificat, ja que te el coeficient més alt assolible de tots els grups (2'33). 

A més, l’At.C. Sant Pol acabarà com a líder del seu grup, sempre hi quant el Malgrat CD no guanyi el partit que li resta davant la UD Molinos, amb una diferència de com a mínim 8 gols a favor. 

************************************************************************


(actualització 24/5/21)
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020 – 21

Estructura dels vuitens de final de la competició: passen ronda els 13 equips classificats en primera posició i els 3 segons classificats segons coeficient (total 16 equips). 

Llistat primers classificats:
Girona
G1: (pendent)
G2: Can Gibert U.E.
G3: (pendent)

Barcelona
G4: (pendent)
G5: Europa C.E. "B"
G6: (pendent)
G7: (pendent)
G8: Almeda C.D.
G9: (pendent)
G10: Castellar U.E.

Lleida
G11: Cervera C.D.

Tarragona
G12: Cambrils Unió C.E.
G13: Ampolla C.F.

Per coeficient, classificat com a primer o segon de grup a l'espera de partit ajornat del grup:
*AT.C. Sant Pol

Com a segon classificat (per coeficient): 
*Balaguer C.F. 

9 Equips classificats de les 16 places disponibles. 
*****************************************

Anàlisis places que donen accés als vuitens de final com a 3 millors segons: 
  • G1: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’2
  • G2: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1'9 
  • G3: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’0 
  • G4: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’33 * 
  • G5: SARRIÀ CP coeficient 2’16
  • G6: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1’75
  • G7: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1’8
  • G8: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1'57
  • G9: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’28
  • G10: CALDES MONTBUI CF coeficient 2’16 
  • G11: BALAGUER CF coeficient 2’28  *
  • G12: POBLA MAFUMET “B” coeficient 1’71 
  • G13: CAMARLES CF coeficient 1’66 
L’AT.C. SANT POL assolirà el pas a vuitens de final de la Copa de Segona Catalana ja que o bé o farà com a primer classificat del grup, o bé o farà com a millor segon classificat, ja que te el coeficient més alt assolible de tots els grups (2'33). 

A més, l’At.C. Sant Pol acabarà com a líder del seu grup, sempre hi quant el Malgrat CD no guanyi el partit que li resta davant la UD Molinos, amb una diferència de com a mínim 8 gols a favor. 

************************************************************************

(actualització 17/5/21)
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020 – 21

Estructura dels vuitens de final de la competició: passen ronda els 13 equips classificats en primera posició i els 3 segons classificats segons coeficient (total 16 equips). 

Llistat primers classificats:
Girona
G1: (pendent)
G2: Can Gibert UE
G3: (pendent)

Barcelona
G4: (pendent)
G5: (pendent)
G6: (pendent)
G7: (pendent)
G8: Almeda C.D.
G9: (pendent)
G10: Castellar U.E.

Lleida
G11: Cervera C.D.

Tarragona
G12: Cambrils Unió C.E.
G13: Ampolla C.F.

Per coeficient, classificats com a primers o segons de grup a l'espera de partits ajornats del grup:
* CD Europa "b" 
* AT.C. Sant Pol 

8 Equips classificats de les 16 places disponibles. 
*****************************************

Anàlisis places que donen accés als vuitens de final com a 3 millors segons: 
  • G1: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’5 
  • G2: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’1 
  • G3: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’2 
  • G4: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’33 * 
  • G5: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’5 
  • G6: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1’87
  • G7: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 1’9
  • G8: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2
  • G9: (pendent finalització) coeficient màxim assolible 2n classificat= 2’28
  • G10: CALDES MONTBUI CF coeficient 2’16 
  • G11: BALAGUER CF coeficient 2’28 
  • G12: POBLA MAFUMET “B” coeficient 1’71 
  • G13: CAMARLES CF coeficient 1’66 
Per tant, podem afirmar que l’AT.C. SANT POL passi el que passi a les dues jornades que li resten al Malgrat CD assolirà el pas a vuitens de final de la Copa de Segona Catalana ja que o bé o farà com a primer classificat del grup, o bé o farà com a 1 dels 3 millors segons classificats, ja que el seu coeficient (2’33) només pot ser superat en el cas que guanyessin tots els partits que els hi resten, pel segon classificat del g1 (2’5) i pel segon classificat del g5 (2’5). 


A més, l’At.C. Sant Pol serà líder del seu grup sempre hi quant el Malgrat CD no guanyi els dos partits que li resten, amb una diferència de gols de 9 gols a favor entre els dos partits que li manquen. 

Enhorabona At.C. Sant Pol !